Telefonväxel: 019 – 24 77 70
E-post: kontoret@korskyrkanorebro.se

Gustav Marklund, pastor/föreståndare

gustav@korskyrkanorebro.se

Leif Ekström, pastor

leif@korskyrkanorebro.se

christinasantosekstrom

Christina Ekström Santos, församlingspedagog

christina@korskyrkanorebro.se

mickeromell

Mikael Romell, ordförande

romellmikael@gmail.com

Övriga kontakter

Uthyrning: Läs mer här för info och vem kontakta för uthyrning
Allmänna frågor: kontoret@korskyrkanorebro.se
Musikrådet: musikradet@korskyrkanorebro.se
Ljud: ljud@korskyrkanorebro.se
Media (projektor m.m): media@korskyrkanorebro.se
Ekonomi: ekonomi@korskyrkanorebro.se
Infobrev: infobrev@korskyrkanorebro.se

Var med och ge till församlingens arbete

Swish: 1233942422
Bankgiro: 284-4017